Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Markowicze

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący, ul. Dyrki

Biłgoraj(Markowicze + 12 km)

710 000 zł150 m² 4 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:423 m²

: lokalizacja: biłgoraj, ul. Dyrki 11 osiedle Różnówka : W kilku słowach: trzykondygnacyjny dom- idealny dla rodziny, przestronne wnętrza, pełne światła pomieszczenia i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Biuro Biłgoraj

Roztocze,Biłgoraj(Markowicze + 12 km)

182 000 zł26 m² 7 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Mądrze zainwestuj - zyskuj każdego dnia! Lokal użytkowy w centrum miasta powierzchnia 26 m2 , parter Biłgoraj, ul. Poprzeczna Lokalizacja: atrakcyjna, widoczna lokalizacja w budynku handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźmińskiego

Biłgoraj(Markowicze + 12 km)

465 480 zł52,60 m² 8 849,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam Cię do odkrycia prawdziwej perełki Biłgoraja. Czy marzysz o wyjątkowym miejscu dla siebie lub swojej firmy, które łączy w sobie historyczny urok i kulturowe bogactwo? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Biłgoraj

Roztocze,Biłgoraj(Markowicze + 12 km)

595 000 zł161,37 m² 3 687,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesne, eleganckie domy do wykończenia na kameralnym, podmiejskim osiedlu Kolonia Sól k/ Biłgoraja Kolonia Sól - miejscowość położona tuż pod Biłgorajem to miejsce, w którym natura spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Margole

Margole(Markowicze + 11 km)

169 000 zł7 900 m² 21,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Urokliwa działka pod zabudowę - cisza, las i spokój wśród natury! Margole, gm. Aleksandrów Położenie i okolica: oferowana nieruchomość znajduje się w urokliwej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Lokal gastronomiczny, ul. Kuźmińskiego

Roztocze,Biłgoraj(Markowicze + 12 km)

550 800 zł68,85 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowy, doskonale wyeksponowany lokal usługowy 68,85 m 2 w prestiżowej lokalizacji w centrum Biłgoraj ul. Tadeusza Kuźmińskiego Położenie i okolica: korzystna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Korytków Duży

Korytków Duży(Markowicze + 20 km)

359 000 zł7 100 m² 50,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka przy drodze wojewódzkiej o doskonałych parametrach Korytków Duży, gm. Biłgoraj Lokalizacja: nieruchomość położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 835 Biłgoraj - Lublin, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Andrzejówka

Andrzejówka(Markowicze + 12 km)

529 000 zł250 m² 2 116 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Nowoczesny, komfortowy dom do wykończenia na ekskluzywnym osiedlu domów jednorodzinnych w pobliżu Biłgoraja Andrzejówka, gm. Biłgoraj Korzystna lokalizacja - zobacz mapę - atrakcyjne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Biłgoraj

Roztocze,Biłgoraj(Markowicze + 12 km)

499 000 zł10 100 m² 49,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę komercyjną lub mieszkaniową o doskonałych parametrach przy granicy miasta Kolonia Sól (ul. Graniczna) Lokalizacja: - działka zlokalizowana w otoczeniu terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kuźmińskiego

Biłgoraj(Markowicze + 12 km)

501 120 zł62,98 m² 7 956,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Markowicze

Markowicze,lubelskie

179 000 zł15 185 m² 11,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-rolna w spokojnej miejscowości Cegielnia-Markowicze, gmina Księżpol lokalizacja - działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Markowicze

Markowicze,lubelskie

130 000 zł1 412 m² 92,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w spokojnej miejscowości Markowicze [gliny], gmina Księżpol Zapraszam do obejrzenia filmu dotyczącego prezentowanych działek: lokalizacja - działki nr 23/7, 23/8, 23/9, 23/10,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Markowicze

Markowicze,lubelskie

200 000 zł3 800 m² 52,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam sprzedam działkę o powierzchni 3800 m2 Przeznaczoną pod zabudowę lub uprawy polowe działka znajduje się w miejscowości Markowicze gm. Księżpol. Przeznaczenie terenu: zabudowa rolnicza.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij